Rengarenk Galaxy S6'lar Mı Geliyor ?

Rengarenk Galaxy S6'lar mı geliyor ? Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S6'nın sızan yeni görüntüsü cihazın sarıya yakın bir renk tonundaki halini gözler önüne serdi.
27 Aralık 2014 14:11
Rengarenk Galaxy S6lar Mı Geliyor ?
Samsung'un sıradaki amiral gemisi olması beklenen telefonu Galaxy S6 ilginç bir renk ile görüntülendi. Tamamı aluminyumdan tek, bütünleşik kasa olarak üretildiği görülen Galaxy S6'nın rengi oldukça şaşırtıcı. Cihaz açık sarı renge sahip ve pek hoş görünmüyor. Bu model ve renk seçiminin ise şimdilik sadece deneme amaçlı kullanıldığı söyleniyor. Güney Koreli marka karşımıza şaşırtıcı renklerde S6'lar ile çıkabilir!
 
 
 
Daha önce paylaşılan bilgiler Galaxy S6 akıllı telefonun 5.2 ya da 5.5 inç boyutlarında olacağını, SM-G430 kod adlı cihaz için Samsung'un yeni şeyler denemek istediği yönündeydi. Son veriler ise S6'nın 5.5 inç 1080p ekran ve Snapdragon 801 işlemci yonga seti ile geleceği yönünde oldu. Pek tabii bu özellikler artık bir amiral gemisine yakışmadığı için sadece söylentiden ibaret görünüyor.
 
 
Gelen başka söylentiler ise Galaxy S6'nın, Note Edge örneğinde olduğu gibi kavisli "kenarlara" sahip olacağını, 5.3 inç QHD (1440 x 2560 piksel) AMOLED ekranlı, Snapdragon 810 işlemcili ve 4GB RAM'li bir modelle karşılaşacağımızı fısıldadı. Hatta akıllı telefonun göz tarama özelliğinin dahi olabileceğinden bahsedildi.
 
Samsung şu aralar Project Zero kod adıyla üzerinde çalıştığı Galaxy S6'yı çok daha farklı, örneği görülmemiş ve şaşırtıcı bir örnek olarak piyasaya sürmek istiyor.
shiftdelete
897020
Bu haberler ilginizi çekebilir