Razer'ın Nabu X Akıllı Bileklikleri Türkiye'ye Geldi

Çoğunlukla oyuncuların aşina olduğu dünya devi Razer'ın yeni akıllı bileklik modeli Nabu X Türkiye'ye geldi. Detaylar bu haberde...
01 Temmuz 2015 19:10
Razerın Nabu X Akıllı Bileklikleri Türkiyeye Geldi
Başta oyuncuların bildiği dünya devi Razer'ın yeni sosyal ve akıllı bilekliği Razer Nabu X, Türkiye'de ilk kez Webrazzi Store'da satışa sunuldu.
 
 
Sosyal ve akıllı bileklik Razer Nabu X
 
CES 2015'te tanıtılan Razer Nabu X akıllı bileklik, üzerindeki Bluetooth 4.0LE bağlantısına ek olarak NFC desteğiyle rakiplerinden sıyrılıyor.
 
NFC bağlantısı üzerinden iki tane Nabu X cihazı yaklaştırdığınız zaman bilgi alışverişi çok hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşebiliyor. Shakehand özelliğiyle beraber, el sıkıştığınız ya da yakın temasta olduğunuz kişilere NFC üzerinden, Twitter ve Facebook bilgilerinizi bile paylaşabiliyorsunuz.
 
Suya dayanıklı
 
IP67 standardını destekleyen ürün, suya karşı dayanıklı. 1 metre derinliğe kadar suya dayanabilen ürünle tabi yine yüzme ve dalma işlemlerini yapmamanızı öneriyoruz. Sonuçta suya dayanıklılık özellikleri, belli bir kaza ve kısa süreli sıvı temas işlemleri için cihazlara ekleniyor.
 
Fitness tracking
 
Pek çok akıllı bileklikte olduğu gibi Razer Nabu X'te Fitness tracking özelliği bulunuyor. Kişiye özel mavi, kırmızı ve yeşil LED ışıklarla beraber, Adım sayma, kat edilen mesafeyi ölçme, uyku ölçümü, hareket saati, nabız ölçme ve hedef nabıza ulaşma gibi pek çok ölçüm özellikleri Nabu X'te bulunuyor.
 
7 güne kadar pil süresi
 
5 ile 7 güne kadar pil süresi sunan Razer Nabu X, 2 yıl garantiyle beraber 200 TL'lik fiyatıyla Webrazzi Store'dan satın alınabilir durumda.
 
7 Temmuz'a kadar kampanya
 
Sınırlı sayıdaki Razer Nabu X akıllı bilekliğe Webrazzi Store'a özel Webrazzi Gri T-shirt, Razer sticker, Razer bardak altlığı, Razer künye ve Razer askılık hediyesiyle herkesten önce sahip olabilirsiniz.
shiftdelete
324637
Bu haberler ilginizi çekebilir