Razer Phone'a Kamera Güncellemesi!

Razer'ın oyunculara özel çıkardığı telefonu Razer Phone yeni güncelleme aldı. Yeni güncelleme telefonun kamera performansında iyileştirmeler sağlıyor.
04 Aralık 2017 07:49
Razer Phonea Kamera Güncellemesi!
Akıllı telefon üreticisi Nextbit'i satın alarak  pazara hızlı bir giriş yapan ve içerdiği özelliklerle muadillerine göre daha iyi bir oyun performansı sunan Razer'ın yeni telefonu Razer Phone, yeni bir güncelleme aldı. Bazı hataların giderildiği ve performansın artırıldığı güncellemede yeni bir özelliğin gelmedi.
 
Yaklaşık bir ay önce tanıtılan Razer Phone 700 dolarlık bir etiket fiyatıyla piyasanın devlerine kafa tutmaya çalışmıştı. Telefonun kullanıcıları mevcut kamera performasından memnun olmadıklarını belirtince Razer, bir OTA güncellemesi hazırlayarak kullanıcılarına sundu. Bu yeni güncellemeyle birlikte genel bir performans artışı gözlense de telefoto objektifi kullanarak zoom yapmakta hala sorunlar bulunuyor. Bununla birlikte sarsıntılarda çok net bir iyileşme de sağlanamadı. 
 
 
Yine de kullanıcıların çoğundan net bir geri dönüş olmadığı için kamera performansına yönelik kesin ifadeler kullanmak için henüz çok erken. Dolayısıyla bu güncellemenin birçok kişi tarafından indirilmesi ve test edilmesi için birkaç gün daha beklemekte fayda var diye düşünüyorum. Ancak, bir Razer Telefon sahibiyseniz (ve zaten farklı bir kamera uygulaması yüklemediyseniz), Play Store'a girin ve bir tane indirin. Böylelikle daha sağlıklı bir karşılaştırma yapabilirsiniz.
 
webtekno
422344
Bu haberler ilginizi çekebilir