Razer Phone Gold Edition Tanıtıldı!

Razer, sınırlı sayıda ürettiği Razer Phone Gold Edition'ı tanıttı.
03 Şubat 2018 08:38
Razer Phone Gold Edition Tanıtıldı!
Oyuncu ekipmanları ile kendini kanıtlamış olan Razer, oyunculara özel akıllı telefon modeliyle de dikkatleri üzerine çekmişti. Şirket şimdi de Razer Phone modelinin sınırlı sayıdaki altın detaylı versiyonunu duyurmuş durumda.
 
Razer Phone Gold Edition farkları neler?
 
Aslını söylemek gerekirse ürün donanımsal olarak hiçbir farklılık sunmuyor. Razer Phone Gold Edition, mevcut versiyonun 2018 yılı için Çin Takvimi’ndeki Köpek Yılı’nı, yani İlkbahar Festivali’ni kutlamak amacıyla hazırlanmış. Cihazdaki tek altın detay, cihazın arkasındaki Razer logosundan ibaret. Evet, maalesef cihaz yine tamamen siyah renkte.
 
 
 
Ek olarak, dikkat çekici kırmızı renkteki kutu da ürünün albenisi için oldukça şık tasarlanmış. Kutudan altın görünümlü Razer çıkartmalarının çıktığını da not olarak düşelim. Sanıyoruz ki fotoğraftaki mandalinalar kutuya dahil değil.
 
Razer neyse ki ürünün sınırlı sayıda olduğunu bahane ederek fiyat artışına gitmemiş ve akıllı telefonuna yine 700 dolar fiyat etiketi koymuş. Cihazın kaç adetle sınırlı olduğunu da merak ediyoruz. Ürünün sadece Hong Kong, Razer Store Hong Kong ve Razer Store ABD üzerinden satışta olduğunun da altını çizelim.
 
shiftdelete
72646
Bu haberler ilginizi çekebilir