Ravio Kötü Haberi Windows Phone için Verdi

Mobil oyun dünyasının başarılı firması Rovio’nun efsane haline gelen oyunu Angry Birds'ün yeni versiyonu Angry Birds 2 hakkındaki kötü haberi Windows Phone için verdi. Ayrıntılar bu haberde.
22 Temmuz 2015 17:40
Ravio Kötü Haberi Windows Phone için Verdi
Rovio, 2009 yılında Angry Birds isimli oyun ile iOS kullanıcılarının karşısına çıkmış ve oyunun kısa süre içerisinde büyük ilgi görmesinden sonra oyun diğer platformlara da gelmişti. Angry Birds çılgınlığını devam ettirmek isteyen firma; Seasons, Rio, Friends, Space, Star Wars 1-2, Go!, Epic, Transformers, Fight!, Under Pigstruction, Bad Piggies, Stella ve Stella Pop olmak üzere 14 farklı Angry Birds oyununu yayınlamıştı.
 
 
Kızgın kuşların yaratıcısı, geçtiğimiz gün 6 yıl aranın ardından Angry Birds 2 oyununu duyurmuştu. iOS ve Android platformlarına çıkmasına kesin gözüyle bakılan Angry Birds 2 için bugün bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklama Windows Phone sahiplerini üzecek.
 
Windows Phone için Angry Birds 2 Gelmeyecek!
 
30 Temmuz tarihinde resmi olarak duyurulacak olan Angry Birds 2, Windows Phone platformuna gelmeyecek. Rovio Destek Ekibi; Ne yazık ki, Angry Birds 2 Windows Phone için çıkışını gerçekleştirmeyecek. Bu durumun neden olabileceği herhangi bir rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Angry Birds 2, sadece Android ve iOS platformlarına gelecek.
 
Hatırlayacağınız üzere Angry Birds, 2009 yılında iOS’e çıktıktan tam 2 yıl sonra Windows Phone’a gelmişti. Geliştiricilerin Windows Phone için oyun veya uygulama geliştirmesi hep sancılı oldu. Bunun diğer en güzel örneğini de Instagram’dan verebiliriz. Windows Phone sahipleri Instagram’ın resmi uygulaması için uzun yıllar beklemek zorunda kalmıştı. Bakalım Rovio, Angry Birds 2 oyununu iOS ve Android platformlarına çıkardıktan sonra Windows Phone sahiplerinin gönlünü alacak mı?
 
shiftdelete
508353
Bu haberler ilginizi çekebilir