PS4 ve Xbox One Joystickler 24K Altın Kaplandı

PS4 ve Xbox One joystickler 24K altın kaplandı ... Yeni nesil oyun dünyasının önde gelen platformlarından PlayStation 4 ve Xbox One konsoluna özel 24 Karat altın kullanılan joystick yapıldı.
26 Ocak 2015 20:08
PS4 ve Xbox One Joystickler 24K Altın Kaplandı
Yeni nesil oyun jenerasyonuna geçmemizde önemli bir yere sahip olan ve yeni nesil konsollar olarak tanımladığımız PlayStation 4 ve Xbox One konsollarına özel joystick yapıldı. Hem de 24 Karat altın kullanılarak.
 
 
ColorWare adlı firma tarafından üretilen kontrolörler, her konsol başına 25 adet üretildi. 300$ fiyat etiketi üzerinden satışa sunulan kontrolörler oldukça yoğun ilgi gördü ve kısa sürede %80'lik bir kısımının satışı yapıldı bile. 
 
 
Kotaku üzerinden yayınlanan görsellerle duyurulan kontrolörler, oldukça şık ve lüks görünüyor. Ayrıca, oyuncuların yakından hatırlayacağı geçtiğimiz CES 2015 etkinliğinde PDP tarafından özel kontrolör tanıtılmıştı. Mortal Kombat temasını barındıran o kontolör de PS 4 ve Xbox One platformuna özeldi. 
 
Ülkemizde normal bir PlayStation 4 joystick'inin 150 TL fiyat etiketinde olduğunu var sayarsak, 24 Karat altından yapılan bu kontrolörlerin 300$ fiyatında olması pek de pahalı gözükmüyor. Her ne kadar fiyat böyle gözükse de kontrolörler hızla tükendiği için ortada ülkemize gelmeyeceği gerçeği de var. 
shiftdelete
144703
Bu haberler ilginizi çekebilir