Pixel 2 Portre Modu Önceki Cihazlarda Da Kullanılabilir Duruma Geldi!

Google'ın Pixel 2'de yer yer verdiği portre modu diğer modellerde de kullanılabilir durumda. İşte haberin detayları...
02 Ocak 2018 13:46
Pixel 2 Portre Modu Önceki Cihazlarda Da Kullanılabilir Duruma Geldi!
Google Pixel 2 serisi maalesef oldukça kötü bir izlenim sunuyor. Cihazda her geçen gün yeni bir donanım / yazılım sorunu ortaya çıkarken, bu durum cihazın oldukça iyi bir kameraya sahip olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
 
 
Bu kapsamda portre modunun Pixel 2’nin kullanıcılara sunduğu en popüler özelliklerinden olduğu rahatlıkla söylenebilir. Pixel 2 serisinin kamera başarısını ön plana çıkaran bu özellik, nihayet eski cihazlara kazandırıldı.
 
Pixel 2 portre modu eski modellerde kullanılabiliyor!
 
Google’ın Pixel 2 ile sınırlı tutmayı planladığı portre modu, Charles Chow isimli geliştirici sayesinde Pixel, Nexus 6P ve Nexus 5X modellerinde kullanılabilir hale geldi. Chow, sektörde tanınan bir isim haline geldi.
 
Zira, Google Kamera ile kullanıcılara sunulan HDR+ ve AR Stickers gibi birçok yeni özellik Chow tarafından eski nesil cihazlara kazandırıldı.
 
 
 
 
Bu kapsamda Google Pixel 2’nin portre modu, Camera NX uygulamasının 7.3 sürümüne dahil edildi. Kendi internet sitesinde bir açıklama yapan Chow, testlerini Nexus 5X üzerinde gerçekleştirdiğini, ancak özelliğin Nexus 6P ve Pixel modelinde sorunsuz çalışması gerektiğini söylüyor.
 
Camera NX uygulamasının 7.3 sürümü indirmek için buraya tıklayın
 
shiftfdelete
15667
Bu haberler ilginizi çekebilir