Periscope'un Android Versiyonu Yolda

Twitter’ın anında popüler olan canlı yayın uygulaması Periscope'a yeni güncelleme geldi. Sonraki güncellemeyle, uygulamanın Android versiyonunun da gelmesi bekleniyor.
02 Nisan 2015 23:14
Periscopeun Android Versiyonu Yolda
Twitter‘ın iOS kullanıcılarına sunduğu Periscope uygulaması kısa sürede büyük ün kazandı. Piyasaya çıktığı günden yüz binlerce kullanıcı tarafından beğeniyle kullanılan uygulama, bugün bir güncelleme aldı. Yeni güncelleme ile Periscope uygulaması takip ettiğiniz kişilerin canlı yayınlarını listenizin en üst kısmında gösterecek. Böylece binlerce Periscope kullanıcısının yayın okyanusu arasında takip ettiğiniz kullanıcıların yayınlarını kaçırmayacaksınız.
 
 
Buna ek olarak takipçi bildirimleri artık başlangıçta kapalı olacak, uygulama içerisindeki ayarlarla isteğe bağlı olarak açabileceksiniz. Anlaşılan o ki birçok kullanıcı kendilerine sık sık gelen bildirim mesajlarından çabucak sıkılmış.
 
 
Güncellemenin getirdiği son yenilik, canlı yayın öncesinde lokasyonunuzu paylaşıp paylaşmayacağınızı seçme imkanı. Eğer yer paylaşımı yapmak isterseniz bu özelliği kullanıp yayını nereden yapmakta olduğunuzu herkese gösterebilirsiniz.
 
Periscope uygulamasını sabırsızlıkla bekleyen bir Android kullanıcısıysanız üzülmeyin, bu uygulama verilen bilgilere göre Google Play Store’a, yani Android platformuna da gelecek. The Next Web‘in iddiasına göre Twitter bu iş üzerinde hummalı bir çalışma yürütüyor.
technolabs
946914
Bu haberler ilginizi çekebilir