Pek Çok Android Kullanıcısı iPhone'a Geçmeyi Düşünüyor!

Yapılan bir ankete göre Android kullanıcıları İPhone kullanmaya başlayabilir.
07 Aralık 2017 23:06
Pek Çok Android Kullanıcısı iPhonea Geçmeyi Düşünüyor!
Hangi mobil işletim sistemi daha iyi: iOS veya Android? Telefonlarda işletim sistemi konusunda görüş birliği yok. Ancak  telefon donanımı söz konusu olduğunda biraz farklı düşünüyoruz.  Apple'ın yeni iPhone modelleri ve özellikle iPhone X, donanım olarak bu yıl piyasaya çıkan en iyi görünümlü ve teknolojik olarak gelişmiş akıllı telefonlar arasında.
 
Android  işletim sistemine sahip Samsung Galaxy Note 8'i, Google'ın ileri teknoloji ürünü Pixel 2 ve  XL 2 gibi telefonlar mevcut. Bu ve bunun gibi üst düzey akıllı telefon üreticileri çok çalışıyor. Amaç,  iPhone'ndan daha güçlü, daha güzel ve gelişmiş cihazlar oluşturmak.
 
Örneğin, Samsung ve diğerleri, 2018 yılının ilk veya ikinci çeyreğinde görebileceğimiz yaklaşmakta olan amiral gemisi cihazları için iPhone X kalibreli yüz tanıma bileşenleri tedarik etmek için uğraşıyorlar.
 
 
Peki araştırmalar ne diyor? Android işletim sistemli telefon kullanan kullanıcıları üzerinde anket yapıldı ve onlara iPhone'u tercih edip etmeyeceği soruldu Creative Strategies anketinde,  mevcut Android kullanıcılarının yüzde 30'unun iPhone'a geçmeyi düşündükleri ortaya çıktı.
Etiketler : Android , Apple , iOS , iphone , samsung
20064
Bu haberler ilginizi çekebilir