Pebble Time Steel Göz Doldurdu

Geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan Pebble'ın yeni saati Time güncellendi. Pebble Time'ın preimium sürümü olan Pebble Time Steel Göz doldurdu ...
04 Mart 2015 21:03
Pebble Time Steel Göz Doldurdu
Hayatına bir Kickstarter projesi olarak başlan Pebble, akıllı saat pazarına bomba gibi düştü desek yeridir. Büyük satış rakamlarına ulaşan Pebble şu ana kadar 3 farklı akıllı saat tanıttı.
 
 
En çok bağış toplayan proje!
Son olarak geçtiğimiz günlerde Pebble Time'ı lanse eden firma aynı zamanda Kickstarter'ın en çok bağış toplayan projesi. Akıllı saat 17 dakikada hedef bağış olan 500 bin doları toplamakla yetinmedi şu anda 14 milyon dolar bağışı geçerek yeni bir rekor kırdı.
 
 
Pebble Time Steel
Pebble ayrıca geçtiğimiz günlerde tanıtımını gerçekleştirdiği yeni akıllı saati Pebble Time'ın Premium sürümünü MWC 2015'de duyurdu. Yeni akıllı saatin güncellenen sürümü yazılımsal açıdan hiç bir farklılık sunmuyor.
 
Akıllı saatin tek farkı adından da anlaşılabileceği gibi tamamen metal olması. Oldukça şık bir görünüme kavuşan Pebble Time ayrıca Steel sürümüyle 1 milimetre daha inceldi.
 
 
Buna ek olarak çelik kasalı sürümde kullanım süresi arttırıldı. Pebble Time Steel'ı tek şarj ile 10 gün kullanabilmeniz mümkün kılınmış. Akıllı saat ayrıca ek olarak oldukça şık birde deri kordona sahip. Kutu içeriğinde yer alan bu deri kordon ile gayet şık bir saate sahip olabileceksiniz.
 
Pebble Time Steel'e sahip olmak için yapmanız gerekense Kickstarter üzerinden Pebble'a 250 dolar bağış yapmanız. Gri, siyah ve altın renk seçenekleri bulunan saati almak isteyenler için ayrıca bir güzellikte düşünülmüş.
 
 
Eğer daha önceden Pebble Time siparişi verdiyseniz ve şimdi keşke Steel alsaydım diyorsanız aradaki farkı vererek Time Steel'e sahip olabiliyorsunuz.
shiftdelete
920662
Bu haberler ilginizi çekebilir