Parlak Gri Renkteki iPhone 7s Plus'ın Görüntüsü Ortaya Çıktı!

Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 8 ile birlikte tanıtmayı planladığı yeni telefonu iPhone 7s Plus ilk kez bu kadar net bir şekilde görüntülendi.
06 Ağustos 2017 15:36
Parlak Gri Renkteki iPhone 7s Plusın Görüntüsü Ortaya Çıktı!
Yeni nesil Apple ürünlerini görmeye yaklaşık 1 aylık bir süreç kalmışken sızdırılmış görseller gelmeye devam ediyor. Bu seferki görsel ise iPhone 7s Plus ile ilgili. Gerçekçi bir sızıntı olduğundan, bu tarzda bir tasarım bizi bekliyor olabilir.
 
Elde görüntülenen iPhone 7s Plus'ın arka yüzeyinin parlak bir camla kaplı olduğunu görüyoruz. Oldukça şık duran ve parlayan arka tarafının yanısıra kenar kısımlarının ise alüminyum ile desteklendiğini görüyoruz. Ayrıca görmeye alışkın olduğumuz iPhone tasarımından çok da farklı değil. Yine de bu tarz bir rengi, iPhone ile gömeye alışkın değiliz.
 
Ayrıca cihazın ön kısmı da, önceki modellerden farklı değil. Gelecek iPhone'larda cam tasarım olacağı daha önceden de söylenti şeklinde devam ediyordu ancak elimizde somut bir kaynak olmadığından sürekli rafa kaldırıldı.
 
Şimdiki iddialar ise cihazla karşımıza çıkacak cam tasarımın kablosuz şarj için daha yararlı olacağı yönünde. Ayriyeten cam tasarım, alüminyuma oranla daha az ısı yayacağından, rahat bir kullanım sunması hedefleniyor. Diğer yandan ise önceki modellerde görünen anten bantlarına bu sefer rastlamadık.
 
 
 
 
webtekno
340755
Bu haberler ilginizi çekebilir