Panasonic'in İki Yeni Akıllı Telefonu Duyuruldu!

Akıllı telefon piyasasında pek başarılı olamayan Panasonic, iki yeni telfonu Eluga A3 ve Eluga A3 Pro'nun duyurusunu gerçekleşti. İşte Panasonic'in yeni telefonlarının özellikleri...
14 Ağustos 2017 17:19
Panasonicin İki Yeni Akıllı Telefonu Duyuruldu!
Akıllı telefon sektöründe oldukça pasif bir şekilde yer alan markalardan birisi olan Panasonic, maalesef her yıl duyurusunu gerçekleştirdiği bir veya iki akıllı telefon modeli ile rakipleri karşısında başarı gösteremiyor.
 
Buna rağmen yeni akıllı telefon modelleri üzerinde çalışmaya devam eden Panasonic, Eluga A3 ve Eluga A3 Pro isimli iki yeni akıllı telefon modelinin duyurusunu gerçekleştirdi.
 
Gelin, şimdi Panasonic'in duyurusunu gerçekleştirdiği iki yeni akıllı telefon modelinin teknik özelliklerine ve tasarımına yakından bakalım.
 
Panasonic, Eluga A3 ve A3 Pro modellerini duyurdu!
 
Her iki telefon da kullanıcıların karşısına 5.2 inç büyüklüğünde 720p çözünürlük sunan bir ekran ve 3 GB RAM ile çıkarken, ilk farklılıklar işlemci ve depolama alanı tarafında karşımıza çıkıyor.
 
 
 
 
1.25 GHz hızında çalışan dört çekirdekli MediaTek MT6737'den güç alan Eluga A3 modeline 16 GB dahili depolama alanı eşlik ederken, 1.3 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli MediaTek MT6753'den güç alan A3 Pro modelinde ise 32 GB dahili depolama alanı yer alıyor.
 
 
 
 
8 megapiksel çözünürlüğünde ön ve 12 megapiksel çözünürlüğünde arka kameranın yer aldığı her iki cihaz, 4000 mAh kapasiteli bir bataryadan beslenirken çift SIM kart desteğine sahip.
 
Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile kutudan çıkan ve ilk etapta sadece Hindistan'da satışa sunulan Eluga A3 serisinin, Avrupa pazarında satışa sunulup sunulmayacağı konusunda şu anda herhangi bir bilgi bulunmuyor.
 
shiftdelete
946942
Bu haberler ilginizi çekebilir