Oppo N3'ün Yeni Görüntüleri Sızdı

Ekim sonunda tanıtılması beklenilen, döner kamerası ile dikkat çeken Oppo N3'ün Yeni Görüntüleri Sızdı . Telefonun tasarımını açık bir şekilde gösteren resimlere bir göz atalım.
11 Ekim 2014 19:53
Oppo N3ün Yeni Görüntüleri Sızdı
Oppo'nun 29 Ekim günü duyurusunu yapacağı yeni amiral gemi modeli Oppo N3'e ait yeni görseller ortaya çıktı. Cihazda gelmesi beklenilen döner kamera ise gelen bu görseller ile birlikte kesinleşti.
 
İnceltilmiş yeni kamera modülü
 
Aynen Oppo N1 ve N1 mini örneklerinde olduğu gibi dönebilen kameraya sahip olan cihaz, bu telefonlara kıyasla daha da inceltilen ve yenilenen kamera modülüne sahip. 206 derece dönebilen bu modül üzerinde, 13 megapiksel çözünürlüğünde bir sensörü ve çift LED flaşı barındırıyor.
 
 
Alüminyum - Lityum alaşımlı kasa
 
Akıllı telefon kamerasının haricinde kasasıyla da oldukça dikkat çekecek gibi gözüküyor. Oppo yetkililerinin daha önceden verdiği bilgiler neticesinde ortaya çıkan malzeme, Boeing 777X gibi modern uçaklarda da kullanılan alüminyum-lityum alaşımı.
 
 
İlk kez bir akıllı telefonda kullanılacak alüminyum - lityum alaşımı, standart alüminyum levhaya göre çok daha sert ve dayanıklı olmasıyla ünlü.
 
Oppo N3'ün teknik özelliklerini hatırlamak gerekirse cihaz; 5.9 inç'lik bir ekran (373ppi piksel yoğunluğu), Qualcomm Snapdragon 805 yongaseti, 3 GB RAM, 206 derecelik hareket alanına sahip 13 megapiksellik bir kameraya sahip olacak.
shifdelete
Etiketler : akıllı telefon , Oppo , Oppo N3
733671
Bu haberler ilginizi çekebilir