Oppo N3 'ün Çıkış Tarihi Açıklandı!

Oppo'nun devrimsel kamera sistemiyle öne çıkacağını iddia ettiği akıllı telefonu Oppo N3 'ün Çıkış Tarihi Açıklandı! Cihazın dünya genelindeki satış tarihi ise henüz belirsiz.
09 Ekim 2014 23:56
Oppo N3 ün Çıkış Tarihi Açıklandı!
Bundan kısa bir süre önce hakkında çeşitli bilgiler edindiğimiz ancak tüm detaylarına bir türlü ulaşamadığımız Oppo'nun yeni akıllı telefonu Oppo N3 bir kez daha gündemde.
 
Çevrilebilir kamera arayüzü sayesinde çok ses getireceği iddia edilen telefon başarılı bir performans sergilemiş olan Oppo N1 ve Find 7'nin halefi olarak görülüyor. Cihazın çıkış tarihi ise bugüne kadar bilinmiyordu.
 
Oppo'nun yaptığı resmi duyuruya göre Oppo N3 akıllı telefon ilk olarak Singapur'da olmak üzere 29 Ekim tarihinde son kullanıcı ile buluşacak. Diğer ülke pazarları için cihazın ne zaman çıkacağı belli olmasa da, tahminler aşağı yukarı aynı tarihlerde satışın başlayacağını dile getiriyor.
 
 
Aynen Oppo N1 ve N1 mini örneklerinde olduğu gibi dönebilen kameraya sahip ürün iki ayrı modelle gelecek. Bunlardan bir tanesi paslanmaz çelik olurken, bir diğeri ise alüminyum - lityum alaşımlı bir kasaya sahip olacak. Oppo N3'ün üst seviye telefonlardan biri olacağı da biliniyor.
 
 
Oppo N3'ün teknik özelliklerini hatırlamak gerekirse cihaz; 5.9 inç'lik bir ekran (373ppi piksel yoğunluğu), Qualcomm Snapdragon 805 yongaseti, 3 GB RAM, 206 derecelik hareket alanına sahip 13 megapiksellik bir kameraya sahip olacak.
shifdelete
Etiketler : akıllı telefon , Oppo , Oppo N3 , Selfie
689390
Bu haberler ilginizi çekebilir