OnePlus Two'nun Tanıtım Tarihi Netleşiyor

OnePlus One modelinin yeni sürümü olan OnePlus Two'nun tanıtım tarihi netleşiyor. Çok yakında tanıtılması beklenen OnePlus Two hakkındaki detaylar haberimizde.
13 Haziran 2015 18:58
OnePlus Twonun Tanıtım Tarihi Netleşiyor
Geçtiğimiz yılın belki de en çok konuşulan akıllı telefonu OnePlus One fırtınası görünüşe göre gelecek Temmuz ayından itibaren bir kez daha başlayacak. Çok satan ve davetiye yöntemi ile kullanıcısına ulaştığı için şanı ağızdan ağıza yayılan OnePlus One modelinin büyük ağabeyi One Plus Two ya da diğer adı ile OnePlus 2 gelen bilgilere göre Temmuz 2015 tarihinde resmi olarak merhaba diyecek.
 
 
Direkt olarak Çinli medya mensuplarından gelen bilgilere göre OnePlus şu aralar harıl harıl OnePlus Two tanıtımı için çalışıyormuş. Şirketin hedefi ise OnePlus One için yaptıkları hatayı tekrarlamamak ve çok daha fazla sayıda ünite ile OnePlus 2 satışa sunabilmek.
 
 
Şirket CEO'su Carl Pei, daha önce yaptığı açıklamada OnePlus 2 için 2015'in 2. ya da 3. çeyreğini işaret etmişti. Böylece Çin medyasından gelen bilgiler de dolaylı yoldan doğrulanmış oldu.
 
Akıllı telefonun Temmuz 2015 tarihinde duyurulması ve hemen ardından da satışa sunulması beklenirken, cihazın özelliklerinin şu şekilde olması bekleniyor: Qualcomm Snapdragon 810 işlemci yongası, 3GB RAM ve 13 Megapiksel ana kamera. Ekranın en azından 5.5 inç olacağı tahmin edilirken, fiyat bazında OnePlus One gibi uygun bir fiyat etiketine sahip olacağı düşünülüyor.
 
OnePlus One sürümünün 16GB'lık varyasyonu 349 dolar ve 64GB versiyonu ise 399 dolardan satışa çıkmıştı.
 
Bakalım OnePlus 2 çıkış tarihi için verilen bilgiler doğru çıkacak mı?
shiftdelete
866271
Bu haberler ilginizi çekebilir