OnePlus Two’nun Fiyatı Açıklandı!

OnePlus Two’nun fiyatı hakkındaki sorulara Weibo üzerinden cevap veren şirketin CEO'su cihazın fiyatını ağzından kaçırmış olabilir...
07 Mayıs 2015 17:09
OnePlus Twonun Fiyatı Açıklandı!
Çin’in en popüler akıllı telefon üreticilerinden OnePlus, ikinci akıllı telefonu OnePlus Two ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Firmanın ilk modeli olan OnePlus One’a gösterilen ilginin ardından bu kez gözler OnePlus Two’da. Herkesin en çok merak ettiği sorulardan biri, tabii ki bu telefonun fiyatı. Firmanın CEO’su Liu Zuohu’ya Weibo (Çin’in Twitter’ı) üzerinden sıkça sorulan bu soru nihayet cevaba kavuştu. Zuohu, “OnePlus Twu, Qualcomm Snapdragon 810 yongaseti ile gelirse fiyat ne seviyede olur?” sorusuna “2.499 Yuan makul bir fiyat olarak görünüyor.” cevabını verdi. Bu cevap da doğal olarak OnePlus Two’nun Snapdragon 810 yongasetli modelinin 400$ civarında satılacağına dair tartışmaları başlatmış oldu.
 
 
İlk akıllı telefonu OnePlus One’ı sadece davetiye ile satan firma, OnePlus Two’da da aynı tekniği uygulayacak. OnePlus Two’nun bu yıl bitmeden piyasaya çıkması bekleniyor.
technolabs
168043
Bu haberler ilginizi çekebilir