OnePlus Two'dan İlk Haberler !

Büyük beğeni toplayan ve satış rekoru kıran OnePlus One'ın büyük kardeşi olacak OnePlus Two'dan ilk haberler gelmeye başladı.
25 Kasım 2014 21:07
OnePlus Twodan İlk Haberler !
Davetiye sistemi sebebiyle dilden dile şöhreti dolaşan akıllı telefon OnePlus One tam anlamıyla genel satışa dahi çıkmamışken, cihazın yeni modelinden haberler gelmeye başladı. Buna göre OnePlus Two adını taşıyacağı söylenen ürün son kullanıcıyı çok fazla bekletmeyecek.
 
 
BusinessInsider'ın kaynaklarına göre OnePlus, OnePlus Two için özelleştirilebilir fiziksel bir arayüz sunacak. Buna StyleSwap arka yüz kapakları da dahil olacak.
 
 
Hatırlayacağınız gibi One için, Bamboo stilinde benzeri bir ünite satışa sunulmuş ancak Eylül ayında üretim bandındaki sorunlar yüzünden aksesuar sırra kadem basmıştı. Şirket daha önce StyleSwap koruyucu aksesuarların ahşap, denim ya da Kevlar gibi malzemelerden de üretilebileceğini söylemişti.
 
 
Güçlü donanım, uygun fiyat
 
Kaynakların verdiği bir diğer bilgi ise yeni OnePlus akıllı telefonun, diğer kontratsız Android cihazlara göre çok daha ucuz olacağı yönünde. Hatta telefon OnePlus One'a göre çok daha güçlü bir donanımla gelse bile 500 doların altında bir fiyat etiketine sahip olacak.
 
 
Son veri ise pek fazla detay içermiyor. Ürünün satışa sunulduğunda "şaşırtacak bir donanım ile" geleceğinden bahsediliyor. İşin sevindirici tarafı ise cihaz için fazla beklemek zorunda da kalmayacakmışız.
shiftdelete
397563
Bu haberler ilginizi çekebilir