OnePlus Two Metal Kasayla Mı Gelecek?

OnePlus firmasının yeni telefonu hakkında sızıntılar gelmeye başladı. Peki radikal tasarım değişiklikleri beklenen OnePlus Two metal kasayla mı gelecek?
04 Mart 2015 21:03
OnePlus Two Metal Kasayla Mı Gelecek?
OnePlus firması, amiral gemisi katili OnePlus One cihazı ile 2014 yılında karşımıza çıkmış ve bizleri sunduğu performans ile etkilemeyi başarmıştı. Üst düzey teknik özellikleri 299 dolar fiyat etiketiyle harmanlayan OnePlus One, sadece davetiye usulü ile satışa sunulduğu için pek çok kişi bu cihaza ulaşamamıştı.
 
 
OnePlus One’ın üzerinden uzun bir geçmesine karşılık firmadan yeni bir telefon duyurusu gelmemişti. Firmanın yeni telefonun OnePlus Two olarak isimlendirileceği geçtiğimiz aylarda ortaya çıkmıştı. OnePlus Two hakkında bugün yeni bir sızıntı haberi yayınlandı.
 
Sızıntılara göre OnePlus Two ile çıta biraz yükseltilecek. OnePlus Two’nun tamamen metal bir kasaya sahip olacağı söyleniyor. Ayrıca OnePlus Two’nun Snapdragon 810 işlemci ve 3 GB RAM ile geleceği ve fiyatının 300 ile 350 dolar arasında olacağı da sızıntılar arasında yer alıyor. 
 
 
Android 5.x Lollipop ve Cyanogen OS’tan gücünü alacak olan OnePlus Two’yu merakla bekliyoruz. Bakalım firma bu yılda amiral gemisi katili bir telefon ile karşımıza çıkacak mı?
shiftdelete
830121
Bu haberler ilginizi çekebilir