OnePlus Two Kullanıcısına Sürpriz Mi Yapacak?

OnePlus Two kullanıcısına sürpriz mi yapacak? Büyük bir ilgi ile karşılanan akıllı telefon OnePlus One modelinin üreticisi OnePlus, yeni telefonları OnePlus Two'nun herkesi şaşırtacağını belirtti. Detaylar haberimizde...
09 Ocak 2015 16:14
OnePlus Two Kullanıcısına Sürpriz Mi Yapacak?
Geçtiğimiz dönemin en çok konuşulan akıllı telefonu OnePlus One yeni bir model ile çok yakında karşımızda olabilir. Söylentiler yeni sürüm olan OnePlus Two'nun bu sene bitmeden kesinlikle satışta olacağını içeriyor. OnePlus'ın CEO'su ise yeni akıllı telefonları Two'nun herkesi çok şaşırtacağını bildiriyor.
 
Android Headlines'a konuşan CEO Carl Pei, şirketin mevcut ürünleri ve gelecekteki olası cihazları hakkında bilgi verdi. OnePlus Two'nun tasarımı ve donanımı ile çok dikkat çekeceğini belirten isim, aynı zamanda şimdiye kadar birden fazla kez ekran değişikliğine gittiklerini söyledi.
 
 
Tablet ihtimali çok düşük
 
Yeni telefonun Amerikan, Avupa ve belki de Asya sürümlerinin çıkabileceği dile getirilirken, her bölgenin tüm bağlantı protokollerine uyum sağlayacağının da altı çizilmiş.
 
CEO Pei bir de üzücü haber veriyor. Şirketi OnePlus'ın ağırlıkla akıllı telefonlara ağırlık vermek istediğini ve ilerleyen dönemlerde yüksek 
ihtimalle hiç tablet üretmeyeceklerini bildiriyor. Son olarak küçük bir detay: firma her bir ek batarya aksesuarından 0.50 dolar zarar etmekte ancak kaliteli ve ucuz ürün politikası sebebiyle üretime devam ediyor.
shiftdelete
41322
Bu haberler ilginizi çekebilir