OnePlus HTC'yi Yerin Dibine Soktu

HTC'nin uzun bir süredir merakla beklenilen akıllı telefonu M9 birçok eleştiri eşliğinde tanıtıldı. HTC eleştiri anlamında OnePlus'tan da nasibini aldı. OnePlus HTC'yi yerin dibine soktu ...
04 Mart 2015 21:03
OnePlus HTCyi Yerin Dibine Soktu
HTC'nin uzun bir süredir konuşulan akıllı telefonu One M9, geçtiğimiz gün Barselona'da MWC 2015 kapsamında düzenlenen bir etkinlikle resmiyet kazandı.
 
HTC One M9, tasarım konusunda bu kez beklenileni vermedi ve değişmeyen tasarımı ile eleştiri oklarının hedefi oldu.
 
 
Tüketiciler tarafından beğenenler olduğu kadar One M9'u oldukça sert eleştirilere tabi tutanlarda oldu. Bu durum elbette rakiplerinin de gözünden kaçmadı ve HTC'ye ilk gönderme OnePlus'dan geldi.
 
 
Amiral gemi katili olarak kendisini tanıtan firma, Never Settle yani "Asla razı olma" sloganını vurgulayarak One M9'u iğneledi.
 
Facebook sayfası üzerinden paylaştıkları görselde firma HTC'nin modelleri arasındaki benzerliği vurgulamış. OnePlus paylaştığı görselde ayrıca "Evrim bu mudur? Şimdi devrim zamanı." diyerek kendi modeline gönderme yaptı.
 
Hali hazırda tek bir modeli bulunan OnePlus'ın ikinci modelini yılın 2. yada 3. çeyreğinde piyasaya çıkartması bekleniyor. HTC'ye yapılan bu sert göndermeden sonra, OnePlus'ın tasarım konusunda büyük değişikliklere gidebilir.
shiftdelete
789989
Bu haberler ilginizi çekebilir