OnePlus, Cyanogen Hakkında Açıklama Yaptı

OnePlus, Cyanogen Hakkında Açıklama Yaptı ... OnePlus, CyanogenMod’un Hindistanlı Micromax ile ortaklığa gitmesi üzerine çeşitli açıklamalarda bulundu.
01 Aralık 2014 18:25
OnePlus, Cyanogen Hakkında Açıklama Yaptı
Geçtiğimiz hafta gelen haberler, yazılım şirketi Cyanogen'in, Hindistan'ın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden Micromax ile anlaştığını söylüyordu. Bu sayede şirket, özelleştirilmiş Android sistemli telefonlar ile genel pazarda da satış yapabilecekti. Cyanogen ile uzun süredir ortak çalışan OnePlus ise yaptığı açıklamayla hayal kırıklığı yaşadıklarını söyledi.
 
 
Hindistanlı OnePlus müşterilerinden özür dileyen marka, OnePlus One sahibi sevenlerinin endişelenmemeleri gerektiğini, kendi yazılımlarını çok yakında aktif hale getirerek dağıtıma sunacaklarını ekledi. Şirket daha önce kendi Android geliştirici takımını kurduğunu ve şahsi yazılımları üzerinde çalıştıklarını dile getirmişti.
 
OnePlus çok şaşkın durumda
 
OnePlus One akıllı telefon için Hindistan da dahil olmak üzere 17 ayrı ülkede Cyanogen ile ortaklık kurmuş olan OnePlus büyük şaşkınlığa uğradıklarını da paylaştı. Başarılı marka kendi özel yazılımlarını çok yakında sadece Hindistan'da değil, tüm dünya genelinde dağıtıma çıkaracaklarını yinelerken, bahsi geçen yazılımın Android 5.0 Lollipop tabanlı olacağını müjdeliyor.
 
Cyanogen ile anlaşan Micromax ise, uygun fiyatlı bazı telefonların Cyanogenmod önyüklü şekilde satışa sunacak.
shiftdelete
245673
Bu haberler ilginizi çekebilir