OnePlus 5T'ye Android Oreo Güncellemesi!

Amiral gemisi katili olarak bilinen OnePlus 5T için Android Oreo güncellemesi yayınladı.
31 Ocak 2018 19:10
OnePlus 5Tye Android Oreo Güncellemesi!
Geçtiğimiz yılın son dönemlerinde tanıtılan ve amiral gemisi katili olarak nitelendirilen üst seviye özellikleri ile büyük ilgi uyandıran OnePlus 5T için uzun süredir beklenilen Android 8.0 Oreo güncellemesi nihayet yayınlandı.
 
Test sürecinin tamamlanması ile birlikte OxygenOS 5.0.2 sürümünün dağıtımına başlayan OnePlus bu sayede cihazı Android 8.0 Oreo sürümü ile buluşturuyor.
 
OnePlus 5T için Android Oreo güncellemesi neler sunuyor?
 
Hızlı ayarlar bölümünün yenilendiği güncelleme ile son dönemin korkulu rüyası Spectre açığını kapatan bir yama sunuluyor. Diğer yandan Launcher uygulaması 2.2 sürümüne, Galeri uygulaması 2.0 sürümüne, Hava Durumu uygulaması 1.9 sürümüne ve Dosya Yöneticisi uygulaması 1.7.6 sürümüne yükseltiliyor.
 
 
Bunların yanı sıra Android 8.0 ile kullanıma sunulan ve bir uygulama üzerinde çalışılırken küçük bir pencere ile video izlenmesine olanak tanıyan Picture-in-Picture özelliğine ev sahipliği yapan güncelleme, yeni emojiler, gelişmiş pil detayları ve bildirim erteleme gibi onlarca farklı yenilik ile geliyor.
 
1688 MB boyutunda olan güncelleştirmenin dünya genelinde tüm cihazlara ulaşmasının bir haftadan daha uzun bir zaman alabileceğini hatırlatmak isteriz.
 
shiftdelete
453233
Bu haberler ilginizi çekebilir