OnePlus 5'e Önemli Bir Güncelleme!

Amiral gemisi katili OnePlus 5'in batarya performansını artırıcı güncelleme geliyor. İşte yeni güncellemenin detayları...
27 Temmuz 2017 23:56
OnePlus 5e Önemli Bir Güncelleme!
Bu yılın amiral gemisi katili olarak nitelendirilen OnePlus 5, testlerde iPhone 7 Plus, Galaxy S8 gibi cihazları geride bırakmayı başarmıştı. Performansı ile göz dolduran cihazın batarya performansını da önemli derecede etkileyecek OxygenOS güncellemesi yolda.
 
OnePlus 5 Plus pil performansı artıyor!
 
3300 mAh pil kapasitesine sahip olan OnePlus 5'in şarj olma süresi ve batarya performansı iyi durumda. Ancak bir sonraki büyük OxygenOS güncellemesi ile bu performansın oldukça artacağı söyleniyor. Kaynaklar 7 saatlik ekran kullanımının pilin sadece % 50'sini tüketeceğini iddia ediyorlar.
 
 
 
 
En önemli gelişmenin Enerji Uyarıcı Zamanlama’sında (Energy Aware Scheduling) olacağı düşünülüyor. EAS, Snapdragon 835 de dahil olmak üzere birçok modern yonga setinde bulunan big.LITTLE mimarisini kullanarak Linux çekirdeğini daha akıllı hale getiriyor. EAS, her bir uygulamanın nasıl çalıştırılacağına karar verirken boyut ve saat hızını dikkate alıyor.
 
 
 
OxygenOS 4.6 güncellemesini Google Pixel daha önce aldı. OnePlus 5’in de yakın zamanda bu güncellemeyi alması bekleniyor. OxygenOS 4.6 ile birlikte OnePlus 5, akıllı telefonlar arasında en iyi pil ömrü vaad eden amiral gemisi cihaz olabilir.
 
shiftdelete
388457
Bu haberler ilginizi çekebilir