OnePlus 2'nin Yeni Görselleri Ortaya Çıktı

İlk versiyonu OnePlus One ile büyük beğeni toplayan şirketin, merakla beklenen yeni modeli OnePlus 2'nin yeni görselleri ortaya çıktı. Detaylar ve cihazın özellikleri haberimizde...
29 Haziran 2015 20:06
OnePlus 2nin Yeni Görselleri Ortaya Çıktı
Teknoloji severlerin merakla beklediği, akıllı telefon dünyasının yeni amiral gemi katılı olmaya hazırlanan modeli OnePlus 2, yeniden görüntülendi.
 
 
İlk defa geçtiğimiz gün karşımıza çıkan model, bu sefer önceki görsellere kıyasla daha net görsellerle karşımıza çıktı. Genel olarak modelin tasarımını gözler önüne seren yeni görseller, her ne kadar bulanık olsalar da OnePlus 2 hakkında bize fikir veriyor.
 
 
OnePlus One ile Benzer Tasarım
 
Yeni sızdırılan görseller her ne kadar bulanık olsa da modelin neye benzediği hakkında bize fikir verebiliyor. OnePlus 2, ön taraftan bakıldığında oldukça inceltilmiş çerçevelere sahip bir OnePlus One modelini andırsa da arka tarafına baktığımızda model farkını ortaya koyuyor.
 
OnePlus 2 Parmak Tarayıcı ile Geliyor!
 
27 Temmuz tarihinde resmiyet kazanacak olan OnePlus 2, ilk defa Apple iPhone 5S'de karşımıza çıkan ve zamanla iyice popülerlik kazanarak bir çok amiral gemi modelinde yer alan parmak izi tarayıcıyı bünyesinde barındırıyor.
 
 
Daha ince bir tasarıma sahip olan OnePlus 2, tam anlaşılmasa da metal çerçevelere sahip. Kamera ve parmak izi okuyucuyu alt alta konumlandırılırken, ahşap arka kapak dikkat çeken detaylardan.
 
Donanım tarafında ise modelin Snapdragon 810 ile geleceği firma tarafından zaten açıklanmıştı. USB Type-C kullanacak model 5.5 veya 5.7 inç ekrana sahip olacağı iddia ediliyor. 
shiftdelete
401973
Bu haberler ilginizi çekebilir