OnePlus 2'nin Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Uygun fiyatlı Android akıllı telefon üretmek için ortaya çıkan ve kısa sürede efsane haline gelen OnePlus markasının yeni akıllı telefonu OnePlus 2'nin tanıtım tarihi belli oldu.
27 Mayıs 2015 18:33
OnePlus 2nin Tanıtım Tarihi Belli Oldu
Bir üreticiyseniz ve daha geniş pazarlara ulaşmak istiyorsanız bazen kendi markanızın "fiyat" değerini düşürmeden farklı bir marka adı altında müşterilere ulaşmak istersiniz. Birçok yem firması fabrikalarında 2. isimde farklı torbalarda yem üretirler ama çuval içindeki ürünler aslında birbirinin aynısıdır.
 
 
Bir yoğurt firması daha uygun fiyatlı yoğurt yapıp ürünlerin raflarda kutularıyla birlikte durduğu ve "ürünlerin daha ucuza satıldığı" marketlerde kendine pazar bulabilmektedir. İşte Çinli BBK'da bunun için OnePlus adında bir cep telefonu üreticisi kurmuştur.
 
Oppo ve Vivo firmalarının da sahibi olan BBK, Oppo ve Vivo'nun fiyat algısını değiştirmemek için "amiral gemisi katili" OnePlus One'ı geçtiğimiz yıl piyasaya sundu. Aslında piyasaya sunmak kelimesi biraz yanlış oldu; lakin telefonu almak için davetiyeye ihtiyacınız vardı.
 
OnePlus One öylesine başarılı oldu ki yapılan bir çok "yılın en iyi telefonu" sıralamasında başı çekti. Bunun en önemli sebebi ise telefonun fiyatının, aynı özelliklere sahip amiral gemisi ürünlerin tam yarı parasına olmasıydı.
 
 
OnePlus Two (One 2) Ne Zaman Tanıtılacak?
 
OnePlus artık 2. telefonu ile sahneye çıkmaya hazırlanıyor. OnePlus resmi Twitter hesabı üzerinde atılan ve "1 Haziran"ı işaret eden yeni bir ileti hepimizi heyecanlandırdı.
 
 
Sektörü her zaman yerinden oynatacak ürünler koyduklarını ve artık değişime hazır olduklarını belirten OnePlus, 1 Haziran'da daha fazlasını duyuracaklarını belirttiler.
 
Bakalım yeni telefon bizlere ne sunacak. Firma yine farklılaşmak istiyorsa özellikle kamera ve tasarım konusuna önem vermeli diye düşünmekteyiz.
shiftdelete
3430
Bu haberler ilginizi çekebilir