OnePlus 2'nin Fiyatı Belli Oluyor

Geçtiğimiz yıl amiral gemisi modeli katili olarak piyasaya sürülen OnePlus One'ın yeni versiyonu OnePlus 2'nin fiyatı belli oluyor... Detaylar bu haberde!
19 Haziran 2015 15:07
OnePlus 2nin Fiyatı Belli Oluyor
Ülkemizde resmi olarak satışa sunulmayan, ancak en çok istenen, en çok beklenen akıllı telefonlardan birisi olan OnePlus One'ın devam modeli OnePlus 2 hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde akıllı telefonda kullanılacak olan işlemci netlik kazanırken, şimdi de en çok merak edilen konu olan fiyat etiketi hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı.
 
 
Geçtiğimiz yıl amiral gemisi katili olarak adlandırılan ve uygun fiyat etiketi ile dikkat çeken OnePlus One'ın devam modeli de rakip cihazlara oranla daha uygun fiyattan satışa sunulacak.
 
Snapdragon 810 işlemcisinden gücünü alacak olan OnePlus 2'de işlemcinin, dolayısıyla telefonun, fazla ısınmaması için bazı önlemler alınacak. Bu önlemler arasında fiyatı arttıracak, soğutma materyallerinin de bulunacağı söyleniyor. 
 
 
Yarı Fiyata Aynı Telefon!
 
İddialara göre OnePlus 2'nin fiyatı (giriş seviyesinde) en iyi ihtimalle 350 USD, daha olası bir ihtimalle 400 USD olacak. Büyük üreticilerin amiral gemisi modellerinin 700 USD üzerinde bir fiyat etiketi ile satışa sunulduğunu düşündüğümüzde OnePlus 2'nin benzer özellikleri yarı fiyatına sunacağını söylememiz mümkün.  
 
Hatırlatmak gerekirse geçtiğimiz yıl OnePlus One modeli 300 USD fiyat etiketi ile satışa çıkmış, son zamanlarda da 250 USD civarına alıcı bulmaya başlamıştı.
shiftdelete
4461
Bu haberler ilginizi çekebilir