OnePlus 2'nin Çıkış Tarihi Yaklaştı

Büyük ilgi gören OnePlus One akıllı telefonun yeni versiyonu OnePlus 2'nin çıkış tarihi çok yaklaştı! OnePlus Two'nun bugünlerde tanıtılması bekleniyor.
18 Nisan 2015 12:34
OnePlus 2nin Çıkış Tarihi Yaklaştı
Üretici OnePlus'ın uygun fiyat ve güçlü donanım sloganı ile satışa sunduğu, sadece davetiye sistemiyle satın alınabildiği için de büyük ses getiren akıllı telefonu OnePlus One yerini ağabeyine bırakmak üzere. Şirket bu yılın sonu gelmeden iki ayrı yeni cihaz tanıtacağını söylemiş ve akıllara ise direkt olarak OnePlus 2 gelmişti.
 
 
OnePlus, üzerinde çalıştığı akıllı telefonlardan birinin OnePlus 2 olduğunu inkar etmezken, resmi duyuru konusunda herhangi bir ipucu vermemişti.
 
 
Davetiyeler yollanıyor!
 
Şirket geçtiğimiz gün başlattığı sanal davetiye gönderme işlemi ile birlikte OnePlus 2 için ilk işaret fişeğini ateşlemiş oldu. Davetiyede yer alan bilgiye göre OnePlus, 20 Nisan Pazartesi günü çok özel bir etkinlik gerçekleştirecek, yepyeni bir ürünü dünya ile tanıştıracak.
 
Geçtiğimiz yıl aynı dönemde duyurusu yapılan OnePlus One'ın yeni versiyonu OnePlus 2'nun Snapdragon 810, genişletilebilir bellek, parmak izi tarayıcı ve 5.5 inç ekran ile üretimden çıkacağı bir süredir dolaşan dedikodular arasındaydı.
shiftdelete
144581
Bu haberler ilginizi çekebilir