OnePlus 2 Kasası Ortaya Çıktı

OnePlus’ın merakla beklenen yeni amiral gemisi OnePlus 2'tan yeni bir sızıntı daha geldi. Yeni sızıntı da OnePlus 2 metal kasası ile görünüyor. Detaylar haberimizde!
04 Temmuz 2015 19:03
OnePlus 2 Kasası Ortaya Çıktı
Devlerin bileğini 2014 yılında One modeli ile bükmeyi başaran OnePlus, bu yıl da aynı performansı sergileyeceğinin sinyallerini yeni modeli hakkındaki sızıntılar ile vermeye başladı. OnePlus 2 ismini taşıyacak olan yeni amiral gemisi, teknik özellikleri ile amiral gemisi katili olmaya tekrardan aday.
 
 
OnePlus 2 Özellikleri Böyle Olabilir!
 
Sızıntılar doğrultusunda konuşmak gerekirse; One Plus 2, ısınma sorunun çözüldüğü 1.55 GHz hızında çalışan 8 çekirdekli Snapdragon 810 yonga seti, 4 GB RAM, USB Type-C girişi, çift led flaş ve parmak izi okuyucusu ile gelecek. OnePlus 2’nin ilk modeldeki kalitesiz kasası yerine metal kasası ile geleceği bu yüzden fiyatının pek makul olmayacağı söyleniyor.
 
Metal kasalı OnePlus 2 hakkında bugün yine bir sızıntı geldi. Çin’in Twitter’ı olarak nitelendirilen Weibo’da OnePlus 2’ye ait görsel paylaşıldı. Bu görsele göre OnePlus 2 tamamen metal kasaya sahip olacak. Cihazda ayrıca çift led flaş olacağı da görselde açıkça görünüyor.
 
27 Temmuz tarihinde resmen tanıtılacak olan OnePlus 2, bakalım Android tutkunlarının beklediğine değecek mi?
 
shiftdelete
900452
Bu haberler ilginizi çekebilir