OnePlus 2 Görselleri TENAA'da Ortaya Çıktı

Son günlerin merakla beklenen akıllı telefon modeli OnePlus 2, görselleri ve özellikleriğyle TENAA'da ortaya çıktı. İşte karşınızda tüm özellikleri ve en net görselleriyle OnePlus 2.
22 Temmuz 2015 17:40
OnePlus 2 Görselleri TENAAda Ortaya Çıktı
Son günlerin en çok konuşulan ve merak edilen akıllı telefonu OnePlus 2, gündemden düşmüyor. Hakkında neredeyse her gün yeni bir iddia ortaya çıkarken bugün, en kesin sızıntı gerçekleşti. TENAA sertifikasını alan OnePlus 2, nihayet görüntülendi.
 
 
İşte OnePlus 2!
 
 
Görselleri ile birlikte birçok özelliği ortaya çıkan OnePlus 2, tasarım olarak ilk modeli andırıyor. Ancak modele has değişikliklerde yok değil. Bunlardan ilk göze çarpanı ise ön tarafa konumlandırılan buton.
 
Parmak izi okuyucu olarak kullanılacak olan bu butonun haricinde arka tarafa baktığımızda ise çift LED flaş, kamera ve lazer ile odaklamayı görüyoruz. Metal bir kasaya sahip olduğu görülen OnePlus 2, teknik özellik anlamında da iddialı.
 
 
OnePlus 2 Teknik Özellikleri
 
Firma tarafından daha önceden açıklandığı gibi Snapdragon 810 v2.1 işlemci ile gelecek olan OnePlus 2, 4 GB LPDDR4 RAM'e sahip. 32 GB dahili depolama alanı ile gelecek olan OnePlus 2, 5.5 inç büyüklüğünde Quad HD ekranı bünyesinde barındıracak.
 
Arka tarafta 13 Megapiksel çözünürlüğünde ana kameraya yer verilirken bu kamera daha önce de söylediğimiz gibi çift LED flaş ve lazer otofokus ile güçlendirilmiş. Ön tarafta ise 8 Megapiksel ön kameraya yer verilmiş.
 
 
USB Type-C ile çift taraflı kullanılabilir bir USB portu kullanacak olan OnePlus 2, gücünü ise 3300 mAh bataryadan alıyor.
shiftdelete
20529
Bu haberler ilginizi çekebilir