One M9'un Yeni Görüntüleri Sızdı!

HTC'nin heyecanla beklenen yeni amiral gemisi One M9'un yeni görüntüleri sızdı! Akıllı telefonun tasarımı son gelen görsellerle beraber artık kesinleşmiş oldu.
23 Ocak 2015 20:48
One M9un Yeni Görüntüleri Sızdı!
HTC'nin yeni amiral gemisi ile ilgili bilgiler lansman tarihi yaklaştıkça gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün bir internet sitesinde One M9'a ait kılıf satışa sunulmuşken ortaya çıkan son görseller ise telefonun tasarımını açık bir şekilde ortaya koyuyor.
 
 
Sızdırılan tüm görsellerin birbiriyle benzerlik göstermesi One M9'un nihai tasarımın bu şekilde olabileceğini gösterirken, firmanın gerçek tasarımı korumak adına sahte görseller paylaşabileceği de akıllara geliyor. Zira firma bu taktiği önceki amiral gemi modellerinde uygulamıştı.
 
 
Şu ana kadar paylaşılan en net görselleri incelediğimizde ise HTC'nin önceki amiral gemi modelleri ile benzer tasarım anlayışını devam ettirdiğini görüyoruz. En büyük farklılık ise kamera tarafında göze çarpıyor.
 
Duo Camera'dan Vazgeçilmiş!
 
Teknik özellikleri de sızdırılan telefonda, 20.7 Megapiksel çözünürlüğünde bir kamera kullanılacağı iddia ediliyor. Görsellerde yer alan büyük kare şeklindeki lens ise bu iddiaları güçlendiriyor.
 
 
Güç butonun sağ tarafa alınması ve çerçevelerin inceltilmesi gibi ufak değişiklikler göze çarparken HTC'nin Duo Camera'dan neden vazgeçtiği ise merak konusu.
 
Snapdragon 810 İşlemci
 
One M9'un muhtemelen sahip olacağı işlemci ise günümüzün en güçlü mobil işlemcilerinden olan ve G Flex 2, Mi Note Pro gibi modellerde karşılaştığımız Qualcomm'un Snapdragon 810 işlemcisi. 64 bit destekleyen 8 çekirdekli bu işlemci ile telefonun performansı en üst seviyeye taşınacak.
 
Cihazın diğer muhtemel özellikleri ise 3 GB RAM, 5 veya 5.2 inç QHD ekran, 2840 mAh büyüklüğünde batarya, Android 5.0 Lollipop ve HTC'nin kullanıcı arayüzü Sense'in 7. sürümü.
shiftdelete
322483
Bu haberler ilginizi çekebilir