One M9 Türkiye'ye Geliyor

HTC'nin yeni amiral gemisi modeli One M9'un Türkiye satış tarihi belli oldu. HTC One M9 Türkiye'ye geliyor hemde kısa bir süre içinde.
02 Mart 2015 22:08
One M9 Türkiyeye Geliyor
Barselona’da düzenlenen MWC 15 etkinliğinde sahne alan HTC firması yeni amiral gemisi One M9'u duyurmuştu. Teknik özellikleri ile bizleri heyecanlandıran One M9'un ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı merak konusuydu. Bugün gelen bilgiler, HTC One M9'u satın almak için çok fazla beklemeyeceğimizi işaret ediyor.
 
 
HTC, One ailesinin ödüllü tek parça metal tasarımını One M9'da da tercih etti ve bu tasarımı güçlü donanım ile birleştirdi. Cihazın 20 Megapiksellik arka kamerası ve 4 Ultrapiksellik ön kamerası ile kaliteli fotoğraflar çekmek mümkün olacak. Yenilenmiş Sense 7 arayüzü ile daha hızlı olacak One M9'un ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı bugün açıklandı.
 
 
One M9 çok yakında Türkiye'de!
 
HTC One M9'un Türkiye satış tarihinin 31 Mart olacağı Vodafone tarafından açıklandı. 31 Mart tarihinde HTC One M9 tüm Türkiye'de satışa sunulacak. Şimdilik One M9'u ülkemize en erken Vodafone'un getireceği görünüyor. Bakalım diğer operatörler One M9'u hangi tarihte satışa sunacak.
shiftdelete
139440
Bu haberler ilginizi çekebilir