One M9 Prototipi Gün Yüzüne Çıktı

HTC'nin 1 Mart'ta tanıtacağı açıklanan yeni amiral gemisi Hime kod adlı One M9 prototipi gün yüzüne çıktı ...
21 Ocak 2015 22:22
One M9 Prototipi Gün Yüzüne Çıktı
HTC'nin 1 Mart'ta tanıtacağı yeni amiral gemisi Hima kodlu One M9 hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. HTC One M9'un üç aşağı beş yukarı teknik özellikleri belli oldu. 
 
 
İddialara göre Snapdragon 810 işlemcisi, 3 GB RAM ve 32 GB dahilli depolamanın kullanılacağı HTC One M9, 5 ya da 5.2 inç büyüklüğünde QHD çözünürlüğünde SLCD 3 ekran kullanacak.
 
 
Sony'den temin edilecek 20 Megapiksel çözünürlüğündeki gelişmiş sensörün kullanılacağı HTC One M9'un, prototipindeki arka kısmına baktığımızda ise geniş bir kamera bölmesi dikkat çekiyor.
 
Duo kamerayı bırakan ya da arka taraftaki geniş çukur içerisine iki farklı lens sığdıracak olan HTC, yine çift tonlu LED flaş ile geliyor.
 
 
Ön tasarım olarak HTC One M8'e göre fazla bir farklılığın bulunmadığı görülen HTC One M9 prototipinin, özellikle M8'e göre çerçevelerin inceldiği görülüyor. Bu da 5.2 inç iddialarını kuvvetlendiriyor.
 
HTC One M8'deki gibi yine altta konumlandırılan HTC logosu ve ekranda bulunacak olan kapasitif olan tuşlar, yine alt kısımda büyük bir boşluğun oluşmasını sağlayacak gibi duruyor.
technolabs
675902
Bu haberler ilginizi çekebilir