One M9 Hima 'dan Yeni Detaylar

HTC'nin gelecek amiral gemisi modeli One M9 Hima 'dan yeni detaylar geldi. Son olarak HTC One M9'un renk seçenekleri ve bazı özellikleri sızdırıldı.
18 Aralık 2014 14:05
One M9 Hima dan Yeni Detaylar
HTC kullanıcıları, mevcut modeller için Lollipop güncellemesini beklemeye devam ederken, şirket hem güncellemeler, hem de yeni amiral gemisi One M9 için çalışmalarına devam ediyor.
 
 
Hima kod adlı cihazın HTC One M9 olması beklenirken, yeni amiral gemisinin özellikleri hakkında söylenti ve dedikodular bitmek bilmiyor.
 
 
Daha önce HTC One M9 için, 20 Megapiksel arka ve 13 Megapiksel ön kamera, 5.2 inç, 5.5 inç ve 5 inç ekran gibi pek çok iddia ortaya atılmıştı. 
 
Bir süre önce de ön paneli sızdırılan HTC One M9(Hima)'un, 5.2 inç boyutunda bir ekran ile geleceği ortaya çıkmıştı.
 
Ancak bugünlerde cihazın birkaç özelliği ve renkleri, Twitter'da sızıntıları ile ünlenmeye başlayan, @upleaks tarafından paylaşıldı.
 
 
@upleaks tarafından belirtilene göre, HTC One M9(Hima)'da, gri, gümüş ve altın renk seçenekleri olacak.
 
Ayrıca @upleaks ek olarak HTC One M9(Hima)'un 5 inç boyutunda 1080p Full HD ekran, 64 Bit 4 çekirdekli Snapdragon 810 işlemci, 3 GB RAM, 20.7 MP arka kamera ve 2840 mAh boyutunda bataryaya sahip olacağı paylaşılanlar arasında.
 
HTC One M9(Hima) için söylentiler devam ediyor olsa da, cihazı elbet tanıtıldığında tam olarak tanıyacağız. Bakalım HTC One M9(Hima)'da nasıl sürprizler yapacak.
shiftdelete
522807
Bu haberler ilginizi çekebilir