Nvidia Shield için Android 5.0.1 Güncellemesi Geldi

Nvidia Shield için Android 5.0.1 güncellemesi geldi ...Nvidia'nın oyun tableti Shield, Android 5.0.1 güncellemesini yine en erken cihazlardan biri oldu.
24 Aralık 2014 21:45
Nvidia Shield için Android 5.0.1 Güncellemesi Geldi
Google'ın son duyurduğu Android 5.1'in çalışmaları devam ederken, markalar telefonları ve tabletleri için bir önceki sürüm olan Android 5.0.1 güncellemelerine başladılar.
 
Daha önce Google'ın Nexus modellerine ve Motorola Moto modellerine gelen Android 5.0.1 Lollipop güncellemesi, kısa süre sonra Nvidia'nın oyun tableti Shield için de duyuruldu.
 
Daha önce Android 5.0 Lollipop için Nvidia Shield tablete, 2.0 sürüm güncellemesi gelmişti. Bugün duyurulan güncelleme ise 2.1 sürüm numarasına sahip.
 
Önemli yenilikler geliyor!
Nexus ya da Motorola cihazlara kıyasla daha fazla yenilik ve iyileştirme içeren güncelleme, OpenGL 4.5 desteği ile oyunlara daha iyi performans vaad ediyor.
 
Ayrıca Nvidia Shield tablete gelen güncelleme, kameraya yeni filtreler, Shield güç kontrol menüsü, arayüz performans iyileştirmeleri, çeşitli yerelleştirmeler ve küçük iyileştirmeler de içeriyor.
 
Daha önce sizler için incelemiş olduğumuz Nvidia Shield tablet, hatırlayacağınız üzere güçlü Nvidia Tegra K1 işlemci ve oyun performansıyla dikkat çekiyordu.
 
En zorlu Android oyunlarını dahi sorunsuz oynatabilen Nvidia Shield tablette, 8 inç boyutunda 1200p Full HD ekran, 2 GB RAM, 16 GB dahili depolama, 5 megapiksel ön ve arka kameralar yer alıyordu.
shiftdelete
426164
Bu haberler ilginizi çekebilir