Nostaljik, LG Ice Cream Smart

Nostaljik, LG Ice Cream Smart görenlere, akıllı telefon furyasından önceki dönemleri hatırlatıyor. Ancak unutmayalım ki bu da bir akıllı telefon. Kapaklı ve fiziksel tuşlara sahip olan cihaz, Güney Kore için bu hafta satışa çıkıyor.
28 Ocak 2015 17:23
Nostaljik, LG Ice Cream Smart
G2 ve G3 modelleri ile geçtiğimiz iki yıla damgasına vuran LG, LG G Flex 2 ve G4 modelleri ile 2015 yılında da akıllı telefon pazarındaki başarısını sürdürmeyi hedefliyor. LG, günümüz için sıradışı bir model sayılabilecek olan kapaklı akıllı telefonu Ice Cream Smart'ı duyurdu.
 
 
Nostaljik bir hamle yaparak fiziksel tuşlar ile dokunmatik ekranı birleştiren LG, Ice Cream Smart modelini Güney Kore için resmi olarak duyurdu.
 
Cihazın özelliklerine gelecek olursak, 320 x 480 piksel çözünürlüğünde 3.5 inç bir ekran ile gelen modelin kalbinde ise Qualcomm'un 1.2 GHz hızında çalışan Snapdragon 400 işlemcisi mevcut. 1 GB RAM ve 8 GB dahili depolama alanı sunan cihaz, 8 megapiksellik bir kameraya sahip.
 
1,700 mAh değiştirilebilir bataryaya sahip olan cihaz, Android'in 4.4 KitKat işletim sistemini kullanıyor. LG'nin ülkesindeki gençlere yönelik tasarladığı Ice Cream Smart modeli büyük dokunmatik ekranlardan sıkılan kullanıcılar için güzel bir alternatif olabilir.
 
Bu hafta içerisinde Güney Kore'de satışa çıkacak olan cihazın, Kore dışına çıkıp çıkmayacağı ise maalesef belli değil.
technolabs
925859
Bu haberler ilginizi çekebilir