NOKIA Tarih Oluyor!

Nokia, Microsoft tarafından satın alındıktan sonra, beklenen isim değişikliğini yaptı. Nokia ve Windows Phone markaları artık tarih oluyor ve yerine Microsoft ve Lumia geliyor.
11 Eylül 2014 20:46
NOKIA Tarih Oluyor!
Nokia, Microsoft tarafından satın alındıktan sonra tüm teknoloji meraklılarının aklında tek soru vardı: “Şimdi Nokia ismi ne olacak?”. Bu sorunun cevabı uzun süre ertelendi ama anlaşılan o ki kaçınılmaz sona kendinizi hazırlamanız gerek. Microsoft, Nokia ve Windows Phone markalarını öldürüyor. Artık Microsoft ve Lumia isimleri ön planda olacak.
 
Windows Phone ve Nokia kullanıcılarının destek konusunda kaygılanmasına gerek yok, çünkü bu haberde bahsettiğimiz durum sadece marka tanımıyla ilgili. Yanlış anlaşılmalara sebep olmamak adına tekrar belirtelim, ölen Windows Phone platformu değil, Nokia ve Windows Phone marka isimleri olacak.
 
Sonuç olarak öyle ya da böyle, insanların manevi bağımlılık içerisinde olduğu iki isim ortadan kalkmış olacak. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz çok merak ediyoruz. Ne dersiniz, sizce Nokia ve Windows Phone isimlerinin ortadan kalkması iyi mi, yoksa kötü bir gelişme mi olacak?
technolabs
775774
Bu haberler ilginizi çekebilir