Nokia N1 'in Çin Stoğu Tükendi

Dünyada azalan tablet satışlarına rağmen, Nokia N1 'in Çin Stoğu Tükendi. Kapış kapış giden tablet için yeni parti 22 Ocak’ta gelecek...
16 Ocak 2015 17:55
Nokia N1 in Çin Stoğu Tükendi
Kasım ayında yayımlanan ve 7 Ocak 2015 tarihinde de ilk kez Çin pazarında satışına başlanan Nokia’nın Android işletim sistemine sahip tableti N1!'in, adeta ünyada azalan tablet satışlarına inat ülkede tükendiği açıklandı. Karaborsaya düşer mi düşmez mi bilinmez ama Nokia N1’in olağanüstü ilgi gördüğü bir gerçek.
 
 
Yeni parti 22 Ocak’ta
 
Nokia N1 modelinin ikinci partisi de tükenirken sonraki partinin 22 Ocak’ta geleceği açıklandı. Finlandiyalı şirketin 22 Ocak’taki satışların öncesinde ön siparişleri toplamaya başlayacağı ifade edildi
 
Nokia N1, iPad mini’ye benzerliği ile dikkat çeken bir model. Android işletim sistemi ile gelmesi ise şüphesiz en dikkat çeken ikinci özelliği. Dünyanın en büyük pazarı konumunda yer alan Çin’de gördüğü yüksek ilginin önemli bir boyutu ise oldukça agresif bir fiyat etiketi ile gelmesi.
 
Giriş seviyesi için 1599 yuan yani 259 dolar fiyatla satılan ürünün Şubat ayında da Avrupa pazarına adım atacağı biliniyor. İlgili modelin Avrupa’da ne denli ilgi ile karşılanacağı merakla bekleniyor.
shiftdelete
269891
Bu haberler ilginizi çekebilir