Nokia Camera'nın Adı Değişti Lumia Camera Oldu!

Nokia Camera'nın Adı Değişti Lumia Camera Oldu! Microsoft'un Nokia ismini silme çabaları hız kesmeden devam ediyor. Şirketin son hamlesi ise Nokia Camera uygulamasını değiştirerek Lumia Camera adıyla kullanıma sundu.
05 Kasım 2014 18:51
Nokia Cameranın Adı Değişti Lumia Camera Oldu!
Nokia'nın Microsoft tarafından satın alınmasıyla birlikte başlayan Nokia adını tarihe gömme mücadelesi hız kesmeden devam ediyor.
 
Uzun bir süredir Microsoft'un Nokia ismini silmeye çalıştığı konuşulurken ilk açıklama buradaki haberimizde belirttiğimiz gibi gelmişti.
 
 
Geçtiğimiz gün sebepsiz yere ortadan kalkan Nokia Camera uygulaması ise Microsoft'un Nokia ismini tarihe gömme çalışmaları neticesinde bugün yeniden yayınlandı. Fakat isimde yapılan ufak bir değişiklikle.
 
 
Hoş geldin Lumia Camera!
 
Bugün Windows Phone Mağaza‘ya geri dönen uygulama, Microsoft‘un Nokia cihazlar ve servisler bölümünü almasının bir sonucu olarak Lumia Camera adıyla karşımıza çıktı. Gün geçtikçe bir zamanların efsane markası Nokia'yı ortadan kaldırmak adına yeni adımlar atan Microsoft, tam birleşme sağlama yolunda ilerliyor.
 
Windows Phone platformunun en önemli uygulamalarından olan Nokia Camera ya da yeni adıyla Lumia Camera sayesinden telefonunuzun kamerasını maksimum verimlilikte kullanabiliyorsunuz. Ayrıca piyasadaki birçok akıllı telefonda bulunmayan çekim özelliklerinden de bu uygulama sayesinde yararlanabiliyorsunuz.
shiftdelete
882838
Bu haberler ilginizi çekebilir