Nokia 8'in Fiyatı Beklenenden Daha Düşük Olabilir!

Nokia'nın yeni amiral gemisi Nokia 8, yakında küresel piyasada satışa sunulacak. Nokia 8, Türkiye'de beklenenden daha ucuz satışa çıkabilir. İşte detaylar...
19 Ağustos 2017 23:09
Nokia 8in Fiyatı Beklenenden Daha Düşük Olabilir!
HMD tarafından piyasaya sunulan ilk Nokia marka amiral gemisi akıllı telefonu bu hafta tanıtıldı ve bazı Avrupa ülkelerinde önceden sipariş vermek için mevcut. İyi haber şu ki, Nokia 8, HMD'nin tanıtım etkinliği sırasında açıkladığı kadar pahalı olmayacak.
 
HMD, Nokia 8'in Avrupa'da yaklaşık 600€ karşılığında satın alınabileceğini belirtmesine rağmen, kıtadaki birçok perakendeci akıllı telefonu daha az fiyata satıyor. Örneğin, Alman nakliye şirketleri O2 ve Mobilcom Debitel, sırasıyla sadece 577 € ve 579 € karşılığında Nokia 8'i sunuyor.
 
 
 
 
Bunun üzerine, amiral gemisini O2 üzerinden önceden sipariş eden müşterilere, ücretsiz bir Nokia Steel akıllı saat de sunulacak ve bu akıllı saat genellikle 129,95 €'luk perakende satış fiyatı ile satılıyor.
 
Nokia 8'i, önerilen perakende fiyatından daha düşük bir fiyata ön sipariş verebileceğiniz başka bir ülke Rusya'dır. Megafon, akıllı telefon için ön sipariş veren müşterilerinden sadece 575 dolar istiyor.
 
İndirim çok fazla olmasa da, en azından ilk birkaç hafta içinde akıllı telefon satışlarını kesinlikle artıracaktır. Avrupa ülkelerinde indirimli satışa sunulması Türkiye için de umut verici görünüyor.
 
Nokia 8, Parlak Mavi, Temperli Mavi, Çelik ve Parlak Bakır renkleri ile geliyor ve 599 Euro'ya (yaklaşık 700 US $) fiyata satılacak. Eylül ayının başlarında küresel olarak piyasaya çıkacak.
teknolojioku
654908
Bu haberler ilginizi çekebilir