Nokia 2 Çok Kutudan Çıkmış Halde Göründü!

Nokia'nın giriş seviyesi telefonu Nokia 2 ilk kez bu net göründü. Nokia 2 Kutusundan çıkmış vaziyette göründü.
04 Ağustos 2017 12:28
Nokia 2 Çok Kutudan Çıkmış Halde Göründü!
Sözde bu yıl HMD tarafından piyasaya sunulacak en ucuz akıllı telefon olan Nokia 2, muhtemelen bu ayın sonunda Fin firmasının amiral gemisi olan Nokia 8 ile birlikte açıklanacak. 
 
Nokia 2'nin birkaç eskizi, geçen hafta internete sızdırılmış ve bir prototip üniteyi gösteriyordu. Bugün telefon, ön ve arka taraflarını gösteren birkaç resimle birlikte FCC'de (Federal Communications Commissions) tespit edildi. 
 
 
HMD'nin TA-1029 model numarasını Nokia 2'ye tayin ettiği görülüyor. Bunun dışında, Bluetooth 4.1 bağlantısına sahip olması haricinde telefonun özellikleri ile ilgili herhangi bir ayrıntı yok.
 
Ancak söylentiler, Nokia 2'nin HD (720p) çözünürlükte 4.7 veya 5.0 inç ekran ve düşük kaliteli Qualcomm Snapdragon 212 işlemciyle  geleceğini öne sürüyor. 
 
 
HMD Global'in Nokia 8'i 16 Ağustos'ta tanıtması bekleniyor ancak, diğer cihazlarında bu tanıtımda duyurulabilir ve Nokia 2de bunlardan biri olabilir. Umarız, HMD'nin yaklaşmakta olan Android akıllı telefonları duyurulmadan önce daha fazla bilgi edineceğiz.
 
teknolojioku
533459
Bu haberler ilginizi çekebilir