Nexus 6'dan Yeni Fotoğraflar!

Google ve Motorola’nın ortak çalışması olacağı söylenen Nexus 6’nın bu zamana kadar ortaya çıkan en kaliteli fotoğrafları burada. İşte Nexus 6'dan Yeni Fotoğraflar!
02 Ekim 2014 21:51
Nexus 6dan Yeni Fotoğraflar!
Motorola ve Google’ın ortak yapımı, 6 inç ekranlı Nexus 6 ya da diğer adı ile Nexus X’in yeni görselleri ortaya çıktı. İlk defa kaliteli bir şekilde ve elde görüntülenen akıllı telefonun yeni görselleri,  daha önce burada ve burada sizlerle paylaştığımız sızıntıları da doğrular nitelikte.
 
Motorola’nın amiral gemisi konumundaki 2. nesil Moto X modeline oldukça fazla benzeyen cihazın ön tarafında iki adet hoparlör bulunacağı iddiası da bu sızıntı ile birlikte güç kazanmış oldu.
 
 
Teknik özellikleri nasıl olacak?
 
Nexus 6 2015 yılında tanıtılacak olan Android akıllı telefonlar için referans cihazı olacak. Bu sebepten dolayı önümüzdeki yıl üreticiler (en azından ilk çeyrekte) Nexus 6'da kullanılan ya da benzeri donanımları tercih edecekler.
 
 
Sızdırılan bilgilere göre akıllı telefonun Snapdragon 805 işlemcisi, 5,9 inç büyüklüğünde QHD (2,560x1,440) ekranı, 3 GB RAM’i ve 13 MP arka kamerası bulunacak. Cihazın bu ay içerisinde tanıtılması ve Kasım ayında satışa çıkartılması bekleniyor.
shifdelete
749287
Bu haberler ilginizi çekebilir