Neffos N1'in Özellikleri Belli Oldu!

TP-Link'in IFA 2017 etkinliği kapsamında tanıtacağı yeni telefonu Neffos N1'in özellikleri belli oldu. İşte N1'in özellikleri...
29 Ağustos 2017 14:06
Neffos N1in Özellikleri Belli Oldu!
TP-Link, Almanya'nın Berlin kentinde yapılacak olan ve Avrupa'nın önde gelen teknoloji fuarı olan IFA'da bu yıl Neffos N1 serisini tanıtacak. Neffos markasıyla ilk kez geçen yıl IFA'da yer alan şirket, akıllı telefon işinde kararlılığını yeni modellerle sürdürüyor. 5.5 inç ekrana sahip olan Neffos N1, uygun fiyatlı akıllı telefonlar arasında yer alacak.
 
 
Dikkat çekici ama rafine bir tasarıma sahip olan Neffos N1, TP-Link'in akıllı telefon işindeki yönünü de temsil ediyor. Sadece 7.5 mm kalınlığa sahip olan telefon, 1080p çözünürlükte ekrana sahip.
 
Neffos N1'de 4GB'lık bellek bulunuyor. Çoklu görev ve uygulamaların hızlı başlatılmasında daha yüksek performans sunan telefonda 64GB'lık sabit disk yer alıyor. Neffos N1'de, USB Type-C bağlantısına sahip bir giriş bulunuyor. Cihazın sorunsuz ve güvenli açılması için parmak izi okuyucuya da sahip olan telefon, kamera özellikleriyle önplana çıkıyor. Neffos N1 modelinde, yüksek kaliteli fotoğraf ve videolar için çift arka kamera bulunuyor. Ayrıca ayrıntılı ve keskin selfie'ler için bir de ön kamera yer alıyor.
 
shiftdelete
442968
Bu haberler ilginizi çekebilir