NBA Live 16 Demosu Çıktı

EA Sports'un basketbol serisi NBA Live'ın yeni sezon ki oyunu NBA Live 16'nın demosu çıktı. Tüm ayrıntılar haberimizde...
18 Eylül 2015 18:05
NBA Live 16 Demosu Çıktı
Basketbol severlerin bu yıl NBA 2K16 ile birlikte merakla beklediği bir diğer basketbol oyunu olan NBA Live 16, çıkışını gerçekleştirmesine az bir zaman kala demo sürümüyle bekleyenlerinin karşısına çıktı.
 
Gece saatlerinde Xbox Live platformu üzerinden ücretsiz demo sürümüyle oynanabilir olan NBA Live 16, PlayStation Network için ise yakın bir zamanda indirilebilir ve oynanabilir olacak. PC platformu için de bilineceği üzere bu yıl hiç bir şekilde çıkışını gerçekleştirmeyecek.
 
 
NBA Live'ın yayınlanan demo sürümünde hızlı maç, co-op maç turları ve rekabetçi maçların da dahil olduğu birkaç oyun modu oynanabilir olarak karşımıza çıkıyor iken bu demoların yaninda 6 oynanabilir takım, modlara eşlik ediyor. Ayrıca demo sürümü olmasına rağmen yine özelleştirme ve kişiselleştirme özelliğini kullanabildiğimiz NBA Live 16'da Live PRo-AM özelliği sayesinde demo sürümünü oyun çıkışına gerçekleştirdiğinde sadece bir indirme tuşuyla full sürüme tamamlayabileceğiz.
 
Oklahoma City Thunder oyun kurucusu Russel Westbrook'un kapağını süsleyeceği NBA Live 16, 10 Ekim'de PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için oyun raflarındaki yerini alacak.
shiftdelete
514836
Bu haberler ilginizi çekebilir