Motorola, Moto G5 İçin Ön Siparişleri Almaya Başladı!

MWC 2017 etkinliğinde tanıtılan Moto G5 için ön siparişler alınmaya başlandı. Böylelikle Moto G5'in fiyatı da artık netleşmiş oldu.
07 Mart 2017 22:53
Motorola, Moto G5 İçin Ön Siparişleri Almaya Başladı!
Moto G5 ve Moto G5 Plus ikilisi geçtiğimiz haftalarda düzenlenen Mobil Dünya Kongresi sırasında tanıtıldı ve oldukça ilgi gördüğü söylenebilir. Bu ilgiden memnun kalan Motorola, cihazın ön siparişlerinin Almanya'nın seçkin çevrimiçi mağazalarında başladığını duyurdu.
 
 
Moto G5 Türkiye'ye ne zaman gelir?
 
Fakat şunu hemen belirtmemiz gerekiyor ki, bugün ön sipariş verenlerin en az dört hafta daha beklemesi gerekecek. Çünkü cihazın çıkış tarihine yaklaşık bir aylık bir süre var.
 
Aynı şekilde Türkiye'de ne zaman satışa sunulacağı ile ilgili bir bilgi de elimizde bulunmuyor ama tüm Avrupa ile aynı anda bizim ülkemizde de raflardaki yerini alacağı düşünülüyor.
 
Son olarak da 2GB bellek, Snapdragon 430 işlemci ve 13 MP'lik ana kameraya sahip Moto G5'in ön sipariş fiyatının 199 Euro, 5.2 inçlik ekran, Snapdragon 625 SoC işlemci ve 12 MP'lik 1.7 diyafram aralığına sahip ana kamerası ve 3 GB belleğe sahip olan Moto G5 Plus'ın ise 289 Euro olduğunu da belirtelim.
 
 
 
shiftdelete
424629
Bu haberler ilginizi çekebilir