Motorola DROID Turbo'dan Yeni Görseller

Motorola DROID Turbo'dan Yeni Görseller ... Motorola'nın halen resmi olarak duyurulmamış olan yeni akıllı telefonu Motorola DROID Turbo yeni bir sızıntıya sahne oldu. Cihazın yeni görseli ağız sulandıracak cinsten.
20 Ekim 2014 14:01
Motorola DROID Turbodan Yeni Görseller
Motorola bugünlerde oldukça yoğun ve Nexus 6'nın yanısıra şaşırtıcı sürprizlerin de peşinde. Bunların başında ise sağlam bir donanıma sahip olacağı konuşulan ve halen kesinleşmemiş olan Motorola DROID Turbo akıllı telefon bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan ve kısa süre sonra geri çekilen bir görsel, bahsi geçen DROID Turbo'nun neye benzeyeceğine dair sağlam bir fikir vermişti. Bugün ise meraklı gözler ile paylaşılan görsel cihazı çok daha detaylı incelememize olanak veriyor.
 
 
DraoidLanding adlı web sitesinden gelen ilk sızıntının aksine bu seferki kaynak pek de resmi değil. Twitter hesabında halen @evleaks adını kullanan Evan Blass'ın beğeniye sunduğu yeni fotoğraf Motorola DROID Turbo'nun tasarım açısından ne derece başarılı olduğunu gösteriyor.
 
Kevlar arka kapak bu kez özel bir kaplama ile tamamlanmış ve ortaya göze hoş gelen bir tasarım çıkmış. Renk seçenekleri ise kırmızı ve siyah olarak beğeniye sunulmuş.
 
 
Söylentiler Motorola DROID Turbo'nun 1440 x 2560 piksel çözünürlüğünde 5.2 inç bir ekrana, dört çekirdekli 2.7 GHz Snapdragon 805 yongasetine, 3 GB RAM'e ve 32 GB dahili depolama alanına sahip olacağını söylüyor. 4K video çekme kapasitesine sahip 21 megapiksel kameraya ise 3900mAh değerindeki özel batarya eşlik ediyor.
 
DROID Turbo'nun öne çıkartılan özelliği de ekstra şarja ihtiyaç duymadan iki gün boyunca sorunsuz hizmet sunması. Üstelik 15 dakikalık bir şarjdan sonra cihazla 8 saat boyunca konuşabileceğiz!
 
Görünen o ki Samsung, HTC ve LG'nin akıllı telefon pazarını domine ettiğinin farkına varan Motorola oldukça sağlam silahlar kuşanmış olarak geliyor.
shiftdelete
686272
Bu haberler ilginizi çekebilir