Motorola DROID Turbo Ortaya Çıktı

Uzun süre önce hakkında dedikodular çıkan ancak bir türlü detaylı bilgisine ulaşamadığımız Motorola DROID Turbo Ortaya Çıktı . Görseller direkt olarak Motorola'dan geliyor.
11 Ekim 2014 19:53
Motorola DROID Turbo Ortaya Çıktı
Bu yılın başlarında Lenovo tarafından satın alınan Motorola'nın sene sonuna kadar çok sayıda akıllı telefon sunacağı konuşulurken, bunlardan bir tanesinin de Motorola DROID ve DROID Max olacağı söylenmişti. Bugüne kadar DROID cihazlara ait detaylı bir bilgi gelmemişken, bugün ortaya çıkan bir sızıntı Motorola DROID Turbo'nun resmi görselini gözler önüne serdi.
 
Çıkması beklenen akıllı telefonlar hakkında ipuçları veren DroidLanding adlı resmi Twitter hesabından gelen sızıntıda, Motorola DROID Turbo'nun kırmızı renkli modelini görüyoruz. Paylaşımdan kısa bir süre sonra silinen ve yanlışlıkla sızdırıldığı düşünülen görsel, daha önce bir başka sızıntıya konu olan cihazın eski fotoğrafı ile oldukça yakın benzerlikler taşıyor. Kısacası küçük bir hata sonucunda karşımıza çıkan DROID Turbo'nun tasarımı kesinlik kazanmış oluyor.
 
Motorola DROID Turbo'nun özellikleri!
 
Siyah renk seçeneğine de sahip olduğu belirtilen Motorola DROID Turbo, 5.2 inç ekran (1440 x 2560 piksel çözünürlük ve 565 ppi piksel yoğunluk değeri), dört çekirdekli Snapdragon 805 işlemci yongası (2.7 GHz), 3 GB RAM ve 20.7 megapiksellik dual LED flaşlı arka yüz kamerası ile satışa sunulacak.
 
İddialar Motorola ve Verizon'un DROID Turbo'yu bu ayın sonunda resmi olarak tanıtacağı yönünde.
shifdelete
255019
Bu haberler ilginizi çekebilir