Motorola DROID Turbo Kutusunda Görüntülendi!

Motorola DROID Turbo Kutusunda Görüntülendi! Motorola'nın henüz tüm detaylarına ulaşamadığımız akıllı telefonu Motorola DROID Turbo bir kez daha karşımızda. Cihaz orijinal kutusunda satışa hazır şekli ile görüntülendi.
26 Ekim 2014 12:29
Motorola DROID Turbo Kutusunda Görüntülendi!
Hakkında sürekli yeni sızıntılar ve bilgilerin geldiği Motorola'nın henüz resmen duyurulmamış akıllı telefonu Motorola DROID Turbo bu kez satışa sunulacağı orijinal kutusunda görüntülendi. Oldukça şık bir tasarıma sahip olduğu görülen DROID Turbo, daha önce gelen söylentileri doğrular şekilde Verizon'un logosunu taşıyor ve sadece bu dağıtımcıya özel satışa çıkacağı iddiasını akla getiriyor. Yine de Motorola'nın çok yüksek ihtimalle cihazı Verizon haricinde hizmet sağlayıcıları üzerinden de satışa çıkacağı söylenmekte.
 
 
DROID Turbo'nun Özellikleri
 
Şimdiye kadar gelen dedikodular Motorola DROID Turbo'nun 5.2 inç boyutlarında ve 1440 x 2560 piksel çözünürlüğünde bir ekrana sahip olacağını belirtiyordu. Akıllı telefonun piksel yoğunluk değerinin ise tam tamına 565ppi olacağından bahsedilmekte! DROID Turbo şayet iddialar doğru ise dört çekirdekli 2.7GHz Snapdragon 805 işlemci yongaseti ve Adreno 420 grafik işlemcisiyle üretiliyor.
 
 
3GB'lık RAM ile geleceği belirtilen cihaz 32GB'lık dahili depolama alanına sahip. Arka yüz kamerası için verilen değer 20.7 megapiksel iken, batarya 3900mAh değerinde olacak. Ürünün en önemli özelliğinin ise tek bir şarj ile 2 gün boyunca çalışabileceği olduğu söyleniyor. Üstelik 15 dakikalık bir şarj seansı sonrasında Motorola DROID Turbo tam 8 saat boyunca hizmet verebiliyor!
 
 
DROID Turbo'nun bu ayın sonunda duyurulması beklenirken, cihazın duyurudan kısa bir süre sonra da son kullanıcı ile buluşacağı tahmin ediliyor.
shiftdelete
123796
Bu haberler ilginizi çekebilir