Mobil Photoshop Uygulaması Güncelleniyor

Adobe'nin yaptığı açıklamaya göre mobil Photoshop uygulamasına gelecek yeni bir güncellemeyle uygulama köklü bir değişime uğrayacak. İşte yeni Photoshop uygulamasının detayları.
27 Ağustos 2015 20:47
Mobil Photoshop Uygulaması Güncelleniyor
Adobe, Photoshop Touch'ın yerine yeni bir mobil Photoshop uygulaması geliştireceğini ve bu uygulamanın şimdilik "Project Rigel" olarak adlandırıldığını duyurmuştu. 
 
 
Yeni mobil Photoshop uygulaması Ekim'de geliyor
 
Adobe'un açıkladığına göre yeni uygulama bedava olarak sunulacak. İlk olarak Ekim ayında iPhone ve iPad için gelecek yeni mobil Photoshop, yıl sonuna doğru Android için de çıkacak.
 
Şirket yeni mobil uygulama ile büyük yenilikler getirme amacında. Yüz tanıma sistemi ile birlikte uygulamaya PC-mobil senkronizasyonu özelliği getirilecek. 
 
 
Eklenecek özelliklerle birlikte mobil uygulama üzerinde yapılan bir çalışma farklı katmanlara kaydedilip PC'ye gönderilebilecek ve bu sayede resim düzenleme işlemleri kolaylaşacak. 
 
Konu ile ilgili Adobe, "Project Rigel, Abobe Photoshop'un PC'deki araçlarına aşina olmuş profesyonel kullanıcıların yanısıra sahip olduğu basit arayüzle Photoshop araçlarını kullanmasını çok iyi bilmeyenlere de hitap ediyor. Yeni tasarımımız araçların tanınırlığını ve kullanımını herkes için kolaylaştıracak" açıklamasını yaptı.
shiftdelete
477404
Bu haberler ilginizi çekebilir