Minecraft: Story Mode Ne Zaman Çıkacak?

Minecraft: Story Mode'un ilk bölümünün çıkış tarihi açıklandı. Oynanış görüntüleri ve diğer tüm detaylar haberimizde...
17 Eylül 2015 16:03
Minecraft: Story Mode Ne Zaman Çıkacak?
Telltale Games'in ellerinde hikaye odaklı olarak yeniden dizayn edilecek olan yeni Minecraft oyununun çıkış tarihi belli oldu.
 
Minecraft: Story Mode adıyla çıkacak oyun, daha önceki Telltale Games oyunlarında olduğu gibi bölümlere ayrılacak. Toplamda 5 adet bölümü çıkacak oyunun ilk bölümü The Order of the Stone adına sahip olacak.
 
The Order of the Stone, dijital olarak dünya çapında PC, Mac, Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360 ve Xbox One için 13 Ekim tarihinde piyasaya çıkacak.
 
 
Bunun yanında oyunun ilk bölümünün iOS ve Android versiyonlarının da 15 Ekim tarihinde çıkacağı öğrenildi. Ayrıca ileri bir tarihte oyunun Wii U ve PS Vita versiyonları da gelecek.
 
Minecraft: Story Mode'un kutulu versiyonu ise 27 Ekim tarihinde Kuzey Amerika'da, 30 Ekim tarihinde de Avrupa'da satışa çıkacak. Kutunun içerisinde 1. bölümün fiziksel bir kopyası ve daha sonraki bölümleri indirmeye imkan tanıyacak olan "Season Pass" kodu yer alacak.
 
Ayrıca bugün Playstation sponsorluğunda oyuna ait yeni bir trailer yayınlandı. Oynanış görüntüleri de içeren videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:
 

shiftdelete
476480
Bu haberler ilginizi çekebilir