Microsoft Translator Artık Android ve iOS Platformunda!

Microsoft'un neredeyse tüm dillerde sesli çeviri yapabilen uygulaması Microsoft Translator Windows Phone’dan sonra iOS ve Android platformları içinde yayınlandı. İşte detaylar ve indirme linkleri!
07 Ağustos 2015 10:48
Microsoft Translator Artık Android ve iOS Platformunda!
Microsoft, Windows Phone’da bulunan özel uygulamaları, yavaş yavaş iOS ve Android platformlarına taşımaya devam ediyor. Microsoft, şimdi de Google Çeviri’nin en büyük rakibi olarak görünen Microsoft Translator isimli çeviri uygulamasını iOS ve Android kullanıcılarının beğenisine sundu. 50’den fazla dil desteği bulunan Microsoft Translator, iPhone ve Android telefon uyumundan daha çok akıllı saat uyumu ile ön plana çıkıyor.
 
 
Klavyeye Gerek Kalmadan Konuşarak Anında Çeviri Yapın!
Apple Watch ve Android Wear ile uyumlu olan Microsoft Translator sayesinde, 50 farklı dil arasında anında çeviri yapabilirsiniz. Konuştuğunuzu algılama ve sesli çeviri yapma özelliği bulunan Microsoft Translator, size yabancı gelen bir dili konuşan kişilerle anında kolayca iletişim kurmanızı sağlıyor. Tabii çeviri için internete bağlı olmanız gerekiyor.
 
Microsoft Translator Hangi Dilleri Destekliyor?
 
Microsoft Translator; Bulgarca Arapça, Boşnakça, Katalanca, Çince, Çince, Fince, Fransızca, Almanca, Hırvatça, Çekçe, Danca, Hollandaca, İngilizce, Estonyaca, Yunan Haiti Creole İbranice, Hintçe, Hmong Daw, Macarca, Endonezya’ca, İtalyanca, Japonca, Korece, Letonya, Litvanya, Malayca, Malta, Norveç, Queretaro Otomi, Farsça, Lehçe, Portekizce, Rumence, Rusça, Sırpça, Sırpça, Slovakça, Slovence, İspanyolca, İsveççe, Tayca, Türkçe, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca ve Galler ve Yucatec Maya dillerine destek veriyor.
 
Microsoft Translator uygulaması için indirme linkleri;
 
 
 
shiftdelete
525772
Bu haberler ilginizi çekebilir